top of page
helsa-omsorg-personlig-assistans-familje
Personlig assistans Umeå, assistans Lycksele, assistans Storuman, Assistans Stockholm, Assistans Holmsund, Assistans Obbola, Assistan Sävar, Assistan Skellefteå, Assistans Hemavan, Assitans Tärnaby, Assistans Örnsköldsvik, Assistans Övik, Assistans Hörnefors, Assistan Nordmaling, Assistans Sollefteå, Assistans Sundsvall, Assistans Härnösand

Kontakta oss

Huvudkontor

090 - 206 08 80

info@helsaab.se

Västra Esplanaden 2 (F.d. Storgatan 38)

903 26 UMEÅ

Erik Norrgård

HR-chef
Affärsutvecklare 

090-206 08 83

erik@helsaab.se

Malin Johansson
Områdesansvarig Söder
0660-43 12 05
malin@helsaab.se
Nygatan 5b
891 33 Örnsköldsvik

Linn Rydberg

Områdesansvarig Norr

090-206 08 86

linn@helsaab.se

Joakim Wiklund

Verkställande Direktör

090-206 08 88

joakim@helsaab.se


 

Dennis Jensen

Ekonomichef

090-206 08 80

dennis@helsaab.se


 

Tina Westlund

Uppdragschef Mellansverige

090-206 08 87
tinaw@helsaab.se

Vi skulle bli så glada över att höra vad du tycker.


Här kan du ge synpunkter och tips värdefulla för oss. Lämna gärna namn och kontaktuppgifter (Frivilligt)
så vi kan återkoppla till dig.

Tack för ditt meddelande!

bottom of page